Poszukujemy modelek i modeli na zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej!

Jesteśmy placówką kształcącą lekarzy i kosmetologów z zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasi kursanci wykonują zabiegi pod bacznym okiem trenerów – wykwalifikowanych kosmetologów z dużym doświadczeniem. Dzięki temu możemy zagwarantować znakomite efekty!

Nasza grupa na Facebooku liczy już powyżej 13 000 osób, a FanPage został polubiony przez 8 000 osób! Łącznie zaufało nam ponad 21 000 osób!

Poszukujemy modelek i modeli na zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej!

Jesteśmy placówką kształcącą lekarzy i kosmetologów z zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasi kursanci wykonują zabiegi pod bacznym okiem trenerów – wykwalifikowanych kosmetologów z dużym doświadczeniem. Dzięki temu możemy zagwarantować znakomite efekty!

Nasza grupa na Facebooku liczy już powyżej 13 000 osób, a FanPage został polubiony przez 8 000 osób! Łącznie zaufało nam ponad 21 000 osób!

Lista zabiegów na które poszukujemy modelek i modeli:

 • Mezoterapia mikroigłowa – dermapen
 • Mezoterapia igłowa (twarz, skóra głowy, szyja, dekolt)
 • Peelingi chemiczne
 • Lipoliza iniekcyjna (twarz i ciało)
 • Biostymulatory tkankowe
 • Kwas hialuronowy  usta, bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, zmarszczki palacza)
 • Wolumetria twarzy 3D (linie i kąty żuchwy, broda, policzki, dolina łez, nos)
 • Osocze bogatopłytkowe
 • Fibryna bogatopłytkowa
 • Master Class Perfect Lips – uzupełnianie ust kwasem hialuronowym ( techniki: dr. Garunova, Russian Lips, Hollywood Lips, Jolie Lips)
 • Nici (gładkie mono i screw)
 • RF frakcyjna mikroigłowa
 • Oczyszczanie wodorowe
 • Zamykanie naczynek, usuwanie brodawczaków, włókniaków

Jesteś zainteresowana / zainteresowany naszymi zabiegami w super promocyjnych cenach?

Jeśli tak, to zachęcamy do uzupełnienia poniższego formularza! Zaznacz interesujące Cię zabiegi, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy poszukiwać modelek/modeli!

Aktualne terminy i ceny zabiegów znajdziecie Państwo na naszym profilu Facebook oraz pod numerem telefonu: 792 044 007

Modelki i modele ponoszą tylko koszty preparatu!

ZGŁOŚ SIĘ

Lipoliza iniekcyjna to innowacyjna metoda pozbywania się tłuszczu z wybranych partii ciała. Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu roztworu do określonej partii ciała, co prowadzi do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Możliwe jest także w innych partiach ciała jak podbródek czy obszar pod oczami. Zabieg lipolizy iniekcyjnej pozwala zatem nie tylko pozbyć się tłuszczu z brzucha czy boczków, ale i poprawić kondycję skóry czy jej napięcie.
Peelingi Chemiczne Polegają na złuszczeniu martwego naskórka za pomocą odpowiednio dobranych substancji chemicznych. Pomaga w walce z przebarwieniami, bliznami lub gdy chcemy zmniejszyć widoczność zmarszczek.
Mezoterapia igłowa twarzy/szyi/ciała jest zabiegiem, który ma na celu dostarczenie skórze substancji nawilżających, odżywczych i regenerujących. Wnikając głęboko w warstwy skórne, powoduje poprawę jej wyglądu. Regeneruje, ujędrnia, spłyca zmarszczki i redukuje niedoskonałości.
Mezoterapia mikroigłowa (Dermapen) twarzy/szyi/ciała rewolucyjna metoda odmładzania skóry. Stymuluje produkcję kolagenu, przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry, co powoduje spłycenie blizn, zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, skóra staje się odżywiona, zregenerowana i nawilżona.
Mezoterapia igłowa głowy polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów.
Kwas hialuronowy wykorzystywany jest w medycynie estetycznej jako alternatywa dla operacji plastycznych mających na celu odmłodzenie twarzy. Efektem zabiegu jest przywrócenie właściwej proporcji dolnej części twarzy, wypchniecie niechcianych bruzd i zmarszczek.
Zabieg powiększania ust, poza eliminacją asymetrii czy zbyt małego rozmiaru warg, ma na celu również walkę z pierwszymi oznakami starzenia się.
Kwas hialuronowy Umożliwia on przeprowadzenie korekcji kształtu twarzy bez użycia skalpela. Wolumetria twarzy pozwala przywrócić jej właściwy owal lub go skorygować, ujędrnić skórę, a także dokonać korekty kształtu nosa, brody oraz kości policzkowych.
Nici mono Po wprowadzeniu do skóry powoduje pobudzenie syntezy kolagenu. Wykazuje również działanie napinające i wygładzające skórę. Stosowana jest głównie w zabiegach mających na celu wygładzenie zmarszczek mimicznych, zwiększenie objętości policzków, wygładzenie okolicy dekoltu i szyi, przy liftingu podbródka. Nici haczykowe - zapewniają tkankom mechaniczne uniesienie, a przez to odmłodzenie owalu. Zapewniają prawdziwy i jednocześnie bardzo naturalny efekt liftingu.
Osocze bogatopłytkowe (tzw. wampirzy lifting) jest preparatem powstałym na skutek obróbki krwi własnej pacjenta. Krew pobiera się za pomocą specjalnego zestawu zabiegowego, a następnie poddaje odwirowaniu i separacji. Osocze jest główną częścią składową krwi. Terapia osoczem zapewnia wyraźną odnowę i regenerację skóry, wygładzenie zmarszczek, jak również poprawę jędrności. Zalety: rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry; przebudowa włókien kolagenowych; poprawa ukrwienia skóry; wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry; przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej; zniwelowanie łysienia skóry.
Fibryna bogatopłytkowa to inaczej osocze wzbogacone o niezwykle cenne komórki macierzyste, leukocyty i płytki krwi. Jej przełomowa formuła sprawia, że stymulowane są czynniki wzrostu komórek, które wspomagają odnowę biologiczną tkanek odmładzając przy tym skórę.
Działanie stymulatorów tkankowych polega przede wszystkim na odnowie skóry poprzez odbudowę kolagenu i elastyny. Mają silniejsze działanie niż standardowe koktajle do mezoterapii igłowej. Można powiedzieć, że stymulatory wymuszają na tkance nasilenie procesów regeneracyjnych. Pobudzają komórki do namnażania, dzięki czemu uzyskujemy efekt wypełnienia i ujędrnienia.